Farní tábor - Vedoucí

Veronika
Veronika

Ahoj, jsem učitelkou francouzštiny a výtvarky na střední škole a již podruhé budu mít na táboře roli hlavního vedoucího. Moc se těším na společenství mladých lidí, na nové příběhy a radosti, které nás budou provázet tímto Božím časem. Je to pokaždé velmi dynamický týden plný dobrodružství, výzev a nakonec uteče jako voda… za to však zavlažuje srdce krásnými vzpomínkami napořád.

Michal
Michal

Je mi 20 let. Budou to už dva roky co pracuji v oboru strojírenství. Moje záliby jsou hraní počítačových a konzolových her, filmy, kino a poslech hudby. Na tábor jedu opět jako vedoucí. Těším se na dobrý kolektiv, společnou zábavu, hry a pohyb v přírodě.

Dori
Dori

Tento rok jedu na farní tábor už po šesté jako vedoucí. Při přípravách na letošní ročník se snažím úspěšně dokončit moje bakalářské studium. Farní tábor je pro mě jeden týden, na který pak vzpomínám celý rok. Těším se na společné chvíle strávené s dětmi a Bohem zahrnující vlajkovanou, hudbu, večerní reflexe a táborák.

Ondra
Ondra

Je mi 23 let a studuji softwarové inženýrství na FI MUNI. Pracuji jako vývojář webových aplikací a tento rok poprvé vedu seminář z předmětu webový vývoj. Na tábor pojedu v roli zdravotníka a učetníka. I letos se na něj moc těším.

Léňa
Léňa

Ahoj, tento rok již po šesté jedu na farní tábor jako vedoucí. Je mi 20 let a studuji speciální pedagogiku v Brně. Tábor je pro mě vždy týdnem plným radosti a zážitků. K mým koníčkům patří sport a hudba. Moc se těším na každého táborníka a že společně prožijeme další krásný nezapomenutelný týden!

Honza
Honza

Ahoj, já jsem Honza. Je mi 19 let a chvíli před táborem bude 20. Mám rád jakékoliv sportovní hry, strategické ale taky i na přemýšlení. Na tábor se vždycky těším, protože je to únik z reality, ve kterým se můžeme spolu s dětmi naučit spoustu nových věcí a dovedností, které potom budou moci použít. Těším se až se uvidíme na táborě!

Adélka
Adélka

Ahoj, jmenuji se Adéla. Čtvrtým rokem studuji obor ekonomika a podnikání v Brně. Je mi 19 let. Ráda sportuji a poslouchám hudbu. Nejraději trávím volný čas s kamarády nebo čtením knížek. Na tábor pojedu už po páté a zase jako vedoucí. Moc se na všechny těším.

Kuba D
Kuba D

Ahoj, je mi 15 let a na tento tábor pojedu potřetí jako praktikant. Studuji na základní škole v Kuřimi. Mezi moje zájmy patří skaut, hudba a hraní videoher. Už teď se těším na tábor plný zážitků s kamarády na táboře.

Johča
Johča

Ahoj, jmenuji se Johča a je mi sedmnáct let. Chodím na Gymnázium Tišnov šestým rokem a na tábor pojedu už pošesté také. Ráda čtu, ale zase moc neholduji míčovým hrám.

Šimon
Šimon

Čauky, jmenuji se Šimon je mi 18 let. Jsem v SDH Sentice a rád zažívam nové věci a na tábor jezdím s radostí již 4. rokem. Těším se na společné zážitky, co spolu zažijeme.

Simča
Simča

Ahoj, jmenuji se Simona a je mi 17 let. Prvním rokem studuji na oboru ošetřovatel. Jednou za týden návštěvji kroužek baletu v ZUŠ Kuřim. Mám ráda míčové a pohybové hry, osmisměrky, sudoku. Ve volném čase chodím na procházky a poslouchám muziku.

Pepa
Pepa

Ahoj, jmenuji se Josef a je mi 16 let. Baví mě spousta věcí, ale tou perličkou na dortu je spánek a občas si jdu zaběhat. Už se těším na tábor, že poznám nové lidi. Věřím, že to na táboře zvládneme.

Bára
Bára

Zdravím, je mi šestnáct let a studuji na osmiletém gymplu v Tišnově. Ráda čtu a kreslím. Také mě baví cestování. Na tábor jezdím úplně od začátku a letos tam budu opět jako praktikant

Bára
Kuba C

Ahoj, jmenuji se Kuba je mi 15 let. Chodím do deváté třídy na základní škole Tyršova. Mé záliby zahrnují hraní únikových her, sledování streamů, filmů či seriálů a poslouchání hudby. Na tábor pojedu po šesté ale Poprvé v roli praktikanta. Těším se na týden plný zážitků s vámi.

Bára
Pája

Ahoj, jsem Pája, je mi 14 let a letos končím Základní školu Tyršova. Ve volném čase ráda poslouchám hudbu, sleduji seriály nebo kreslím. Na tábor jedu po páté a poprvé v roli praktikanta. Těším se na společný strávený čas na táboře.

Bára
Olda

Čauky, jmenuji se Olda je mi 19 let. Jsem v SDH Čebín a rad zažívam nové věci a na tábor jezdím s radosti již 4. rokem. Těším se na společné zážitky, co spolu zažijeme.

Bára
Tomáš

Zdravím, jmenuji se Tomáš, je mi 20 let a na farním táboře budu účinkovat jako vedoucí.
Obecně se zajímám o historii a matematiku, ve svém volném čase si rád prohlubuji znalosti v masážích nebo se věnuji sportu.