Farní tábor - vedoucí

Michal
Michal

Již třetím rokem studuji střední školu olomouckou v Brně. Po prázdninách mě čeká pracovní život. Moje záliby jsou hraní počítačových her, filmy a poslech hudby. Na tábor jedu jako vedoucí. Těším se na dobrý kolektiv, společnou zábavu, a pohyb v přírodě.

Ondra
Ondra

Je mi 22 let a studuji informatiku na FI MUNI. K tomu pracuji jako vývojář webových aplikací. Ve svém volném čase se věnuji sportu, zejména jízdě na kole a plavání. Také rád čtu knížky a chodím na hospodský kvíz. Stejně jako každý rok, i letos se na tábor moc těším.

Adélka
Adélka

Druhým rokem studuji obor ekonomika a podnikání v Brně. Je mi 17 let. Ráda sportuji a poslouchám hudbu. Nejraději trávím čas s kamarády a čtu knížky. Na tábor pojedu už potřetí jako praktikant. Moc se na všechny těším.

Olda
Olda

Rád hraju fotbal, jsem kamarádský a chodím na gympl. Jsem pro každou běhací hru. A na tábor se těším z velké části, kvůli pohybovým aktivitám.

Bára
Bára

Mám 14 let a chodím do kvarty (9. třídy) na gymplu v Tišnově. Ve svém volném čase většinou maluju a čtu.

Dori
Dori

Je mi 20 let a jsem studentkou dvojoboru Mezinárodních vztahů a Mediálních studií a žurnalistiky na FSS MUNI. Svůj volný čas trávím s cellem. Na farní tábor jedu v roli vedoucího už počtvrté a těším se na společné chvíle strávené s Bohem a dětmi.

Léňa
Léňa

Je mi 18 let. Studuji gymnázium v Brně. Ráda trávím čas s kamarády a mým oblíbeným koníčkem je sport. Těším se na letošní tábor, který si užijeme naplno!

Johča
Johča

Je mi 15 let a chodím do kvarty na gymnázium v Tišnově. Ráda čtu, baví mě matematika a chemie.

Kuba D
Kuba D

Je mi 13 let. Baví mě skaut, čtení, hudba a hraní počítačových her. Na táboře budu praktikant poprvé. Doufám, že se tábor podaří jako ty minulé.

Simča
Simča

Je mi 15 let. Dvakrát do týdne navštěvuji kroužek baletu v ZUŠ Kuřim, mám ráda míčové hry. Ve volném čase chodím na procházky a poslouchám muziku.

Simča
Honza

Ahoj, na tento farní tábor sice jedu poprvé ale zkušeností s dětmi a s tábory mám více než bych potřeboval. Mám rád děti, sportovní hry s dětmi ale taky i hry klidové. Na tábor se těším, protože poznám spoustu nových dětí a jen doufám, že oni mě tam budou mít rádi a společně si to naplno užijeme!

Simča
Ivča

Je mi 20 let. Studuji na MUNI učitelství pro 1. stupeň. Baví mě příroda, hudba a sporty. Ve volném čase chodím trénovat děti do gymnastického oddílu. Co se tábora týče, moc se těším, že poznám nové lidi a doufám, že si tábor společně užijeme!

Verča
Verča

Popis nedodán.

Šimon
Šimon

Popis nedodán.