Farní tábor - vedoucí

Kuba
Kuba

Prožil jsem přes dvacet letních táborů a vždy to pro mě byly nezapomenutelné chvíle, které jsem mohl strávit s kamarády bez rodičů. Až zpětně si uvědomuji, jak byl pro mě tento čas důležitý, a jsem moc rád, že můžeme s mladými z naší farnosti nabídnout podobný zážitek dalším dětem. Na táboře se nejvíce těším na společenství, které dohromady utvoříme. Které bude inspirovat nejen vás - účastníky, ale i nás vedoucí. Těším se také na ty jedinečné okamžiky, které k táboru patří. Až spolu poprvé vejdeme do fary, až zapálíme táborový oheň, až budeme pozorovat hvězdy a usínat po společné modlitbě... a až se budeme rozcházet s přesvědčením, že to stálo za to.

Terka
Terka

Ahoj, jsem Terka, je mi 24 a studuji v Brně medicínu. Na táboře budu dělat zdravotníka. Mezi moje největší koníčky patří venkovní sporty jako např. horolezení a turistika a taky knížky. Těším se, jak si s dětmi na táboře užijeme skvělý týden na který budeme všichni rádi vzpomínat.

Štěpánka
Štěpánka

Jmenuji se Štěpánka, je mi 21 let a studuji psychologii na FF MU. Ve svém volném čase se věnuji hudbě a čtení knih. Na fotce jsem s Jasminkou, které dělám osobní asistentku.

Ondra
Ondra

Je mi 20 let, studuji informatiku na FI MUNI a zabývám se tvorbou webových aplikací. Baví mě sport, kterému se ve svém volném čase věnuji asi nejvíc. Už se těším na čas, který spolu v létě strávíme, pokud nám to situace dovolí.

Vasek
Vašek

Václav Chvíla (1994), vystudoval famózní Biskupské gymnázium v Brně a dále proměnil své amatérské zapálení do informatiky v titul Bc. na VUT FIT. Poté snahy o studia ukončil a nyní se už úspěšně živí informatikou. Svá mladá léta trávil na divadelním pódiu, tanečním parketu, pájením obvodů či skautingem, kterým vyplňuje volný čas do dnes. A jak vidí letošní tábor? „Bude to pecka jako vždycky! Tento ročník přinese ještě krásnější a hlubší dobrodružné zážitky než kdy předtím. Za to ručím!“

Léňa
Léňa

Ahoj, jmenuji se Léňa a je mi 17 let. Studuji gymnázium v Brně. Ráda trávím čas s kamarády a mým oblíbeným koníčkem je sport. Těším se na letošní tábor, který si užijeme naplno!

Verča
Verča

Some quick example text to build on the card title and make up the bulk of the card's content.

Dori
Dori

Ahoj, jmenuji se Dori a studuji poslední rok gymnázia s uměleckou profilací. Dále bych chtěla studovat práva a hudbu mít jako koníček. Na farní tábor jedu jako vedoucí už potřetí a těším se na společně strávené chvíle s Bohem a dětmi.

Olda
Olda

Ahoj, jmenuju se Oldřich Sychra, je mi šestnáct let, hraju fotbal, rád hraju šachy a kreslím.

Michal
Michal

Chodím do Brna na střední školu. Moje záliby jsou skládání Rubikovy kostky, hraní počítačových her a poslech hudby. Na tábor se těším kvůli dobrému kolektivu, společné zábavě, a pohybu v přírodě.

Adélka
Adélka

Ahoj, jmenuji se Adéla. Prvním rokem studuji obor ekonomika a podnikání v Brně. Je mi 16 let. Ráda sportuji, poslouchám hudbu a trávím čas s kamarády.

Šimon H
Šimon H.

Jmenuju se Šimon, je mi 17, studuju strojárnu a jsem ve druháku. Mojí největší vášní v životě je hudba, kterou se chci i živit. Miluju bohémsky lifestyle. Mam metalovou kapelu. Jinak mě baví sporty, mentální výzvy,miluju adrenalin a dobrodružství. Mám rád všechny barvy, kromě růžové. Mým největším životním cílem je živit se hudbou a být slavnej...

Tomáš
Tomáš

Ahoj jmenuji se Tomáš je mi 17 let a už druhým rokem studuji na gymnáziu v Tišnově. Rád si s klukama zakopu na hřišti a ve volném čase se věnuji samostudiu v oboru masírování.

Šimon Š
Šimon Š.

Já jsem Šimon. Je mi 14, na táboře mi bude 15. Mé koníčky jsou chození ven, ježdění na kole a kecání s kamarády.