Farní tábor - vedoucí

Kuba
Kuba

Prožil jsem přes dvacet letních táborů a vždy to pro mě byly nezapomenutelné chvíle, které jsem mohl strávit s kamarády bez rodičů. Až zpětně si uvědomuji, jak byl pro mě tento čas důležitý, a jsem moc rád, že můžeme s mladými z naší farnosti nabídnout podobný zážitek dalším dětem. Na táboře se nejvíce těším na společenství, které dohromady utvoříme. Které bude inspirovat nejen vás - účastníky, ale i nás vedoucí. Těším se také na ty jedinečné okamžiky, které k táboru patří. Až spolu poprvé vejdeme do fary, až zapálíme táborový oheň, až budeme pozorovat hvězdy a usínat po společné modlitbě... a až se budeme rozcházet s přesvědčením, že to stálo za to.

Terka
Terka

Ahoj, jsem Terka, je mi 24 a studuji v Brně medicínu. Na táboře budu dělat zdravotníka. Mezi moje největší koníčky patří venkovní sporty jako např. horolezení a turistika a taky knížky. Těším se, jak si s dětmi na táboře užijeme skvělý týden na který budeme všichni rádi vzpomínat.

Štěpánka
Štěpánka

Jmenuji se Štěpánka, je mi 21 let a studuji psychologii na FF MU. Ve svém volném čase se věnuji hudbě a čtení knih. Na fotce jsem s Jasminkou, které dělám osobní asistentku.

Ondra
Ondra

Je mi 20 let, studuji informatiku na FI MUNI a zabývám se tvorbou webových aplikací. Baví mě sport, kterému se ve svém volném čase věnuji asi nejvíc. Už se těším na čas, který spolu v létě strávíme, pokud nám to situace dovolí.

Vasek
Vašek

Václav Chvíla (1994), vystudoval famózní Biskupské gymnázium v Brně a dále proměnil své amatérské zapálení do informatiky v titul Bc. na VUT FIT. Poté snahy o studia ukončil a nyní se už úspěšně živí informatikou. Svá mladá léta trávil na divadelním pódiu, tanečním parketu, pájením obvodů či skautingem, kterým vyplňuje volný čas do dnes. A jak vidí letošní tábor? „Bude to pecka jako vždycky! Tento ročník přinese ještě krásnější a hlubší dobrodružné zážitky než kdy předtím. Za to ručím!“

Léňa
Léňa

Ahoj, jmenuji se Léňa a je mi 17 let. Studuji gymnázium v Brně. Ráda trávím čas s kamarády a mým oblíbeným koníčkem je sport. Těším se na letošní tábor, který si užijeme naplno!

Dori
Dori

Ahoj, jmenuji se Dori a studuji poslední rok gymnázia s uměleckou profilací. Dále bych chtěla studovat práva a hudbu mít jako koníček. Na farní tábor jedu jako vedoucí už potřetí a těším se na společně strávené chvíle s Bohem a dětmi.

Olda
Olda

Ahoj, jmenuju se Oldřich Sychra, je mi šestnáct let, hraju fotbal, rád hraju šachy a kreslím.

Michal
Michal

Chodím do Brna na střední školu. Moje záliby jsou skládání Rubikovy kostky, hraní počítačových her a poslech hudby. Na tábor se těším kvůli dobrému kolektivu, společné zábavě, a pohybu v přírodě.

Adélka
Adélka

Ahoj, jmenuji se Adéla. Prvním rokem studuji obor ekonomika a podnikání v Brně. Je mi 16 let. Ráda sportuji, poslouchám hudbu a trávím čas s kamarády.

Šimon H
Šimon H.

Jmenuju se Šimon, je mi 17, studuju strojárnu a jsem ve druháku. Mojí největší vášní v životě je hudba, kterou se chci i živit. Miluju bohémsky lifestyle. Mam metalovou kapelu. Jinak mě baví sporty, mentální výzvy,miluju adrenalin a dobrodružství. Mám rád všechny barvy, kromě růžové. Mým největším životním cílem je živit se hudbou a být slavnej...

Tomáš
Tomáš

Ahoj jmenuji se Tomáš je mi 17 let a už druhým rokem studuji na gymnáziu v Tišnově. Rád si s klukama zakopu na hřišti a ve volném čase se věnuji samostudiu v oboru masírování.

Šimon Š
Šimon Š.

Já jsem Šimon. Je mi 14, na táboře mi bude 15. Mé koníčky jsou chození ven, ježdění na kole a kecání s kamarády.